Domki holenderskie

Domki znajdują się w obrębie jednego stawu

Domek Marta znajduję się nad stawem z rybami zaraz za ośrodkiem Laguna.Posiada klimatyzację oraz szybki internet światłowodowy. Domek holenerski o powierzchni 44m2 posiada 3 sypialnie oraz salon z rozkładaną kanapą. Maksymalnie pomieści 7 osób. Telewizor z dostępem do Netflixa, Youtuba oraz innych platform streamingowych.
Posiada bardzo duży taras (40m2) na którym można spędzać bardzo miło czas niezależnie od pogody. Na wyposażeniu znajdują się leżaki, koce plażowe, w pełni wyposażona kuchnia z dużą lodówką, pościele, żelasko, suszarka. 

Dodatkowo na terenie jest miejsce na urządzenia dużego grilla, dostępne rowery na podróże po okolicy, trampolina oraz mały plac zabaw dla najmłodszych. 

Domek Mirka znajduję się nad stawem z rybami zaraz za ośrodkiem Laguna.  Domek holenderski o powierzchni 35m2 posiada 2 sypialnie oraz salon.
Maksymalnie pomieści 5 osób. Telewizor z dostępem do Netflixa, Youtuba oraz innych platform streamingowych.

Posiada zadaszony taras (20m2) na którym można spędzać bardzo miło czas niezależnie od pogody. Na wyposażeniu znajdują się leżaki, koce plażowe, w pełni wyposażona kuchnia z lodówką, pościele, żelazko, suszarka. 

Dodatkowo na terenie jest miejsce na urządzenia grilla.